XXV Mityng Pływacki o Puchar Dyrektora ZSB

Na basenie szkolnym Zespołu Szkół Budowlanych odbył się 7 marca - XXV Mityng Pływacki o Puchar Dyrektora ZSB.

Jak co roku w zawodach wystartowały rybnickie szkoły ponadgimnazjalne. W zawodach wzięło udział 70. uczniów i uczennic, którzy rywalizowali na dystansie 50 m stylem dowolnym, klasycznym, grzbietowym i motylkowym oraz na dystansie 100 m stylem zmiennym.

Po zaciętych i pasjonujących wyścigach pływackich najlepszą szkołą okazało się I LO im. Powstańców Śląskich. Na drugim miejscu uplasował się Zespół Szkół Budowlanych, a na najniższym stopniu podium stanęło IV LO im. M. Kopernika. Puchar przechodni Dyrektora ZSB trafił na stałe do I LO, gdyż wygrali klasyfikację generalną po raz trzeci z rzędu i zgodnie z regulaminem mogą zatrzymać puchar.

Wszystkim zawodnikom dziękujemy za uczestnictwo i zaangażowanie, a najlepszym gratulujemy zwycięstwa.