Wsparcie akcji utworzenia multimedialnej sali rewalidacyjnej w SZSzP

Projekt Specjalnego Zespołu Szkolno - Przedszkolnego zakładający stworzenie w szkole Multimedialnej Sali Rewalidacyjnej w ramach programu Pokoje Terapeutyczne, realizowanego przez Fundację Rosa otrzymał dofinansowanie w wysokości  25.000 zł.

 

Projekt zakłada stworzenie sali multimedialnej wyposażonej w tablicę interaktywną, rzutnik na wysięgniku, komputer stacjonarny z dużym monitorem, specjalistyczną klawiaturą i myszką, a także w laptop, drukarkę, głośniki i ramkę cyfrową.  Dodatkowo szkoła otrzyma pięć terapeutycznych programów multimedialnych.

W sali odbywać się będą zajęcia logopedyczne, komunikacji alternatywnej, zajęcia grupowe funkcjonowania w środowisku oraz zajęcia rewalidacji indywidualnej. Sala ma szanse powstać już we wrześniu i od października mogłyby się w niej odbywać zajęcia.

Jedynym warunkiem otrzymania tej darowizny jest zebranie 5% wartości projektu, czyli 1250 zł. Zbiórka tych 1250 zł będzie się odbywać za pośrednictwem stworzonego przez Fundację Rosa portalu dobryuczynek.info

 

Wpłacać można dowolną kwotę, a liczy się każda złotówka.

 

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej szkoły www.szsp.rybnik.pl

www.szsp.rybnik.pl