Wolontariusze otrzymali bilety na koncert zespołu 30 second to Mars

IMG 0071Prezydent Miasta Rybnika pan Adam Fudali wyróżnił osoby, które aktywnie działają na rzecz społeczności lokalnej poprzez nieodpłatną, dobrowolną i świadomą pracę na rzecz innych.

W konkursie na Wolontariusza roku młodzi ludzie mogli uczestniczyć poprzez złożenie formularza zgłoszeniowego w terminie do 6 czerwca 2014 r. w Wydziale Edukacji. Po przeliczeniu wykazanych godzin wolontariatu wyłoniliśmy trzy osoby, które poświęciły najwięcej swojego wolnego czasu na pomaganie innym w roku szkolnym 2013/2014.

IMG 0086

Młodzież ponadgimnazjalna, która brała udział w konkursie pracowała m.in. w Centrum Promocji Sportu Active z Rybnika, w Stowarzyszeniu Centrum Pomocy Hospicjum Domowe z Rybnika, w Katolickim Stowarzyszeniu Młodzieży w Jejkowicach i w OPS w Czerwionce-Leszczynach.

Wręczenie biletów na koncert 30 second to Mars odbyło się 10 czerwca 2014 r. w Urzędzie Miasta Rybnika. Prezydent Miasta nagrodził: Monikę Abrahamczyk (300 h wolontariatu), Karola Sawoszczuka (101 h wolontariatu) i Mateusza Malika (90 h wolontariatu).

Ponadto, pojedyncze zaproszenie na koncert otrzymała Beata Rychold za wyróżniającą się aktywność w ramach działalności Młodzieżowej Rady Miasta. 

 

IMG 0076

IMG 0077