Uczniowie ZST znów wśród laureatów

"W Różnorodności Rozwój" to konkurs organizowany przez Fundację na Rzecz Wspierania Edukacji i Rozwoju Samorządności wśród Młodzieży VIRIBUS UNITIS, Regionalne Centrum Informacji Europejskiej w Katowicach oraz Punkt Informacyjny Europe Direct Katowice.

 

Bardzo dobre miejsca w konkursie zajeli uczniowie ZST:

- w kategorii „Spot radiowy” o temacie przewodnim „Kobieta czy mężczyzna” - pierwszą nagrodę otrzymała praca Jacka Szewczyka, Pawła Strzelczaka, Justyny Nogaj, Marka Paprotnego, Grzegorza Łaty, Barbary Słomki, Jakuba Śliwińskiego i Kamila Krawieczka z Zespołu Szkół Technicznych w Rybniku,
- w kategorii „Logo/grafika/fotografia” w pracach o temacie przewodnim „Młody przedsiębiorca” - pierwszą nagrodą została nagrodzona praca Patryka Przybysławskiego (Zespół Szkół Technicznych w Rybniku),
- w tej samej kategorii w pracach o temacie przewodnim „O tam jadę!” - została wyróżniona praca Justyny Nogaj (Zespół Szkół Technicznych w Rybniku).

Laureaci – uczniowie klasy II Technikum nr 1 im. Stanisława Staszica kształcący się w zawodzie technik mechatronik przygotowywali się do konkursu pod opieką nauczycieli Michaliny Rusińskiej i Piotra Tokarza.

 

Tekst: ZST