Uczniowie "Tygla" najlepsi w 3 Biegu Kopernika

25 marca br. na terenie Nadleśnictwa Paruszowiec odbył się 3 Bieg Kopernika organizowany przez IV Liceum Ogólnokształcące w Rybniku.

Do uczestnictwa zgłoszonych zostało 323 zawodniczek i zawodników, w tym oczywiście uczniowie Zespołu Szkół Technicznych. Rywalizacja odbywała się na dystansie 5 i 10 kilometrów.

Wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych na dystansie 5 km bezkonkurencyjni okazali się uczniowie rybnickiego TYGLA: Paweł Hajduk ( klasa 2 Tfr) zajął I miejsce, zaś Piotr Słonka ( klasa 2 Tm) zajął II miejsce.

Pozostali uczniowie TYGLA startujący w 3 Biegu Kopernika to: Łukasz Słupik (klasa 1 Ti), Szymon Krzyżanowski (4 Tm), Bartosz Szumski (4 Ts), Klaudia Wojaczek ( 3 To), Dominika Bochenek, Natalia Szymura (obie 2 Tp).

Opiekunem uczniów ZST podczas 3 Biegu Kopernika był pan mgr Marcin Gąsiorowski.