"Tygiel" drugi w województwie

W poniedziałek, 20 października br. delegacja Zespołu Szkół Technicznych w Rybniku, w osobach: pani dyrektor Grażyna Kohut, nauczyciele wychowania fizycznego: Sabrina Białdyga i Paweł Pluta uczestniczyła w uroczystości wojewódzkiej inauguracji sportowego roku szkolnego 2014/2015, gdzie między innymi podsumowano współzawodnictwo sportowe szkół w województwie śląskim w poprzednim roku szkolnym.

Popularny „Tygiel” zajął drugie miejsce w kategorii chłopców szkół ponadgimnazjalnych we współzawodnictwie o Puchar Śląskiego Kuratora Oświaty, przegrywając tylko z Zespołem Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego z Raciborza.

Na tak dobry wynik złożyły się wysokie miejsca w finałach wojewódzkich w następujących dyscyplinach: tenisie stołowym, siatkówce, siatkówce plażowej, „sprawnych jak żołnierze”, szkolnej lidze lekkoatletycznej, koszykówce i piłce ręcznej.

Drużyny, które zajęły wysokie miejsca we współzawodnictwie zostały uhonorowane pucharami, dyplomami oraz nagrodą pieniężną, która zostanie przeznaczona na sprzęt sportowy.