Targi Edukacji 2018

W Dniu Wagarowicza tj. 21 marca już tradycyjnie od 11 lat zapraszamy młodzież do udziału w Targach Edukacji. W Zespole Szkół Budowlanych przy ul. Świerklańskiej swoje propozycje zaprezentują szkoły ponadgimnazjalne z całego miasta, wybór ofert edukacyjnych z pewnością zapewni szerokie spektrum możliwości dla każdego ucznia. 

O godz. 9.00 zaplanowano uroczyste otwarcie Targów podczas, którego odbędzie się także podsumowanie I edycji budżetu parycypacyjnego Młodzieżowej Rady Miasta i ogłoszona zostanie zwycięska szkoła, która otrzyma 10 000 zł na realizację pomysłu uczniów.

Serdecznie zapraszamy uczniów ostatnich klas gimnazjów - będzie w czym wybierać.

Stoiska czynne będą do godz. 15.00
Tego samego dnia od godz. 10.30 na Kampusie zaprezentowana zostanie propozycja rybnickich uczelni. Do zapoznania z nią zapraszamy uczniów szkół ponadgimnazjalnych.


O godz. 10.30  na zaproszenie Dziekana Wydziału Biznesu, Finansów i Administracji Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach na auli Uniwersytetu Ekonomicznego, Pan Radosław Knesz wygłosi wykład inaguracyjny "Biznes na studiach- działalność inkubatorów przedsiębiorczości w Polsce" i powtórzy go dla drugiej grupy o godzinie 12.30.

targi edukacji 2018