Targi Edukacji 2017 za nami

Tradycyjnie już w I Dzień Wiosny tj. 21 marca w Rybniku odbyły się Targi Edukacji dla uczniów dwóch poziomów: w Zespole Szkół Ekonomiczno-Usługowych prezentowana była szeroka oferta szkół ponadgimnazjalnych dla gimnazjalistów z Rybnika i okolic, natomiast na Uniwersytecie Ekonomicznym przedstawiono ofertę dla przyszłych studentów.

Otwarcie targów odbyło się na auli Zespołu Szkół Ekonomiczno - Usługowych z udziałem Pana Wojciecha Świerkosza Zastępcy Prezydenta Miasta Rybnika, w konwencji materiału telewizji śniadaniowej, następnie goście zaproszeni zostali do zwiedzania stoisk 18 wystawców z atrakcyjną ofertą, prześcigających się w zjednaniu gimnazjalistów czy to poczęstunkiem czy wymyślnymi gadżetami. Swoje stoisko przygotowała także Młodzieżowa Rada Miasta kierując propozycję wejścia w swoje szeregi do młodszych kolegów.

W drugiej części dnia na Uniwersytecie Ekonomicznym na uczniów czekał samorząd studencki, barwnie prezentujący podwoje uczelni. Uroczyste otwarcie także z udziałem Pana Świerkosza, dodatkowo uświetnione było podpisaniem listów patronackich zacieśniających współpracę przez Uniwersytet Ekonomiczny i Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych. Młodzież zaproszono także do udziału w interesującym wykładzie dr Renaty Pęciak „Mega trendy we współczesnym świecie”.

Jubileuszowe targi z pewnością odbiją się szerokim echem w środowisku gimnazjalistów, pomagając wybrać ofertę najbardziej adekwatną do oczekiwań, możliwości i zainteresowań.

 

Targi Edukacji 1

Targi Edukacji 2

Targi Edukacji 3

Targi Edukacji 4

Targi Edukacji 5

Targi Edukacji 6

Targi Edukacji 7

Targi Edukacji 8

Targi Edukacji 9

Targi Edukacji 10

Targi Edukacji 2017 1

Targi Edukacji 2017 2

Targi Edukacji 2017 3

Targi Edukacji 2017 4