Sylwetki opiekunów

 

Dagmara CzerwinskaDagmara Czerwińska
Miejsce sprawowania opieki: Rybnik, ul. Śliwki 4
Godziny otwarcia punktu: 7:30 – 16:30
Jestem mamą 2-latka, która po doświadczeniach związanych z wychowaniem synka postanowiłam zająć się dziećmi zawodowo. Sprawia mi to ogromną przyjemność. Od kiedy pamiętam mam dobry kontakt z maluchami, czytamy razem bajki, układamy klocki, a także uczymy się nowych czynności i słówek. Jestem absolwentką studiów wyższych. Ukończyłam Szkolenie dla opiekuna w żłobku lub klubie dziecięcym. Zapraszam do obejrzenie punktu, chętnie odpowiem na wszystkie pytania.

 

Roksana PiaseckaRoksana Piasecka
Miejsce sprawowania opieki: Rybnik, ul. Wieniawskiego 9
Godziny otwarcia punktu: 6:30 – 15:30
Jestem absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Raciborzu na kierunku Pedagogika Edukacja Elementarna ze specjalnością terapia psychopedagogiczna. W trakcie studiów brałam udział w Modelowym Projekcie Praktyk, który polegał na odbyciu praktyk asystenckich oraz ciągłych w przedszkolach i szkołach publicznych odgórnie narzuconych przez projekt. Ponadto opiekowałam się dziećmi prywatnie za granicą w Irlandii przez okres wakacyjny. Odbyłam szkolenie uzupełniające dla opiekuna dziennego, właściwie moja przygoda ze współpracą z dziećmi zaczyna się dopiero rozwijać . Prywatnie jestem osobą miłą i sympatyczną, potrafię nawiązywać nowe kontakty, szybko wchodzę w dobre relacje z dziećmi.

 

Anna PukrowiecAnna Pukrowiec
Miejsce sprawowania opieki: Rybnik, ul. Wieniawskiego 9
Godziny otwarcia punktu: 7:00 – 16:00
Jestem absolwentką Uniwersytetu Śląskiego studiów magisterskich na kierunku Pedagogika opiekuńczo – wychowawcza. Pracowałam w klubie dziecięcym „Bajtel” w Rybniku oraz jako opiekunka domowa, gdzie zajmowałam się maluchami w wieku niemowlęcym i przedszkolnym. Odbyłam również praktyki w placówkach opiekuńczo – wychowawczych. Jestem osobą sumienną, konsekwentną, odpowiedzialną. Cechuję się pogodnym usposobieniem oraz opanowaniem nawet w stresujących i trudnych sytuacjach. Do każdego dziecka podchodzę w sposób indywidualny, mając na uwadze jego możliwości rozwojowe. Zazwyczaj szybko zdobywam zaufanie i sympatię podopiecznych. W pracy z maluchami przydatne okażą na pewno moje zdolności plastyczne.

 

Monika ZakMonika Jarczok

Miejsce sprawowania opieki: Rybnik, ul. Poprzeczna 23/2
Godziny otwarcia punktu: 8:00 – 17:00
Ukończyłam szkołę średnią zdobywając tytuł pielęgniarki oraz kurs opieki/ staż w żłobku praktykującym metodę Montessori. Doświadczenie w opiece nad dziećmi nabyłam wychowując trójkę swoich dzieci, w tym bliźniaki. Pracowałam także w prywatnym domu jako opiekunka dwuletniej dziewczynki. Odkryłam wówczas swoje zdolności opiekuńcze i ogromną przyjemność w kontaktach z dziećmi, rozumieniu ich i sprawianiu im radości, dlatego też w tym roku rozpoczynam studia pedagogiczne, by dalej móc rozwijać swoje umiejętności dotyczące opieki nad dziećmi i zdobywać odpowiednią ku temu wiedzę.