Staże zawodowe dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych

plakat staze fbProjekt „Mam zawód – mam pracę w regionie” jest skierowany do uczniów szkół zawodowych i technicznych. Dzięki projektowi, uczniowie mogą podwyższać swoje kwalifikacje zawodowe m.in. poprzez uczestnictwo w kursach zawodowych. Stan obecny wskazuje, że już ok. 350 osób zdobyło nowe umiejętności, poszerzyło swoją wiedzę i otrzymało certyfikaty przebytych szkoleń. Ale to nie wszystko.

Już niebawem zaprosimy młodzież do uczestnictwa w stażach/praktykach zawodowych, podczas których zdobędą cenne doświadczenie, tak pożądane przez każdego potencjalnego pracodawcę. Uczniowie wyposażeni w m.in. prawo jazdy kat. B, kursy akredytujące umiejętności, potwierdzające kwalifikacje oraz doświadczenie zawodowe będą cennym nabytkiem dla lokalnego rynku pracy.

Staże/praktyki będą prowadzone w wymiarze 40 godzin, które można spożytkować wgłębiając się w tajniki kształconego zawodu.

Aby wziąć udział w stażu/praktyce zawodowej wystarczy pozytywnie odpowiedzieć na propozycję naszego pośrednika, który będzie kontaktował się telefonicznie z uczestnikami projektu.

 

plakat staze fb