Segregacja.avi - jury wybrało, teraz wybierz TY

bezeg film18 grudnia br w Gimnazjum nr 1 w Rybniku odbył się finał konkursu Segregacja.avi. Wraz z zaproszonymi gośćmi obejrzeliśmy cztery nominowane do gimnazjalnego Oscara filmy, by w końcu ogłosić wyniki.

I tak: I miejsce zdobył Mikołaj Bezeg! Serdecznie gratulujemy talentu filmowca. Zaangażowanie w projekt zostało nagrodzone kamerą cyfrową, którą wręczył pan Prezydent Miasta. Nie sposób nie podziękować młodzieży z Gimnazjum nr 1, pedagogom oraz pani dyrektor Mirosławie Ćwięczek, którzy w pomysłowy sposób zaaranżowali całe spotkanie. Wystrój sali, przygotowane materiały multimedialne, oprawa artystyczna - to wszystko nadało wydarzeniu rangę konkursu, który chcielibyśmy powtórzyć w przyszłym roku. Pozostałym uczestnikom zostały wręczone drobne gadżety i podziękowania za udział w konkursie, zachęcające do rozwijania swoich umiejętności i pasji.

 

FOTORELACJA

VIDEORELACJA

 

14573 461541813893163 616939913 nJednak to jeszcze nie koniec przeglądu. Zapraszamy wszystkich do głosowania na film publiczności, który również będzie nagrodzony i promowany przez Wydział Edukacji.

Aby oddać głos na swoejgo faworyta wystarczy zalogować się na portalu społecznościowym Facebook, dodać użytkownika "Edukacja Rybnik" do grona znajomych i na profilu "zalajkować" na jeden z 10 udostępnionych filmów. Głosować można do 18 stycznia br. do godz. 12.00.