Pojedynek na Słowa – ZSB przeszła do kolejnego etap

W dniu 23.11.2012 r. w rybnickim Klubie Energetyka w ramach X edycji Pojedynku na Słowa zmierzyły się dwie szkoły: I Liceum Ogólnokształcące im. Karola Miarki z Żor i Zespół Szkół Budowlanych z Rybnika.

 

Uczestnicy zaprezentowali swoje zdolności wokalne, recytatorskie, jak również instrumentalne, gdyż w większości akompaniatorami byli uczniowie wyżej wymienionych szkół.

 

Skład drużyny ZSB był następujący: Dawid Stępień, Rafał Kozik, Aurelia Janas, Agnieszka Stryczek z akompaniatorem Jakubem Zygmuńczykiem, Monika Wojaczek, Anna Przychodzka, Justyna Palarz z akompaniatorem Aleksandrem Kowalczykiem, Monika Wojaczek oraz pani Mirosława Jursza.

 

Reprezentanci ZSB zdobyli 252 punkty, zostawiając w tyle rywali z I LO z liczbą 204 punktów. Tym samym drużyna „budowlanki” przeszła do kolejnego etapu konkursu.

 

Odpowiedzialnymi za przygotowanie uczestników do Pojedynku na Słowa były panie: mgr Zuzanna Nowak i mgr Izabela Przeliorz, a duchowo uczniów wspomagała mgr Mirosława Jursza i mgr Magdalena Tokarczyk.

 

Wszystkim uczestnikom i ich opiekunom serdecznie gratulujemy zwycięstwa i życzymy powodzenia w następnym etapie.

 

Tekst: ZSB

 

pojedyneknaslowa1pojedyneknaslowa2pojedyneknaslowa3pojedyneknaslowa4pojedyneknaslowa5