Festyn rodzinny w Przedszkolu nr 14 im. Janusza Korczaka w Rybniku-Chwałowicach

W piątek 24 maja w ogrodzie przedszkolnym odbył się festyn rodzinny, który na stałe wpisał się do kalendarza imprez przedszkolnych. Świętowali wszyscy.

 

Przybyłych na festyn czekało moc atrakcji i dobrej zabawy. Dzieci najchętniej korzystały z przejażdżek na koniach, ale też niemałą atrakcją były różne dmuchańce pokaźnych rozmiarów, a szczególnie tor przeszkód, powiedziała Dyrektor Przedszkola p. Henrietta Front-Sikora. Ponadto prowadząca festyn Zuzanna Czeszyk zachęcała do odwiedzenia salonu piękności, z którego każde dziecko wychodziło z tęczową fryzurą oraz kawiarenki serwującej smakowite rozmaitości.

 

Przedszkolaków odwiedził gość specjalny - Kal Ashi wprost z „Gwiezdnych Wojen”.

 

Tekst: Zuzanna Czeszyk - P14

 

P14 1

P14 2

P14 3

P14 4

Festyn rodzinny w Przedszkolu nr 14 im. Janusza Korczaka w Rybniku-Chwałowicach

W piątek 24 maja w ogrodzie przedszkolnym odbył się festyn rodzinny, który na stałe wpisał się do kalendarza imprez przedszkolnych. Świętowali wszyscy. Przybyłych na festyn czekało moc atrakcji i dobrej zabawy. Dzieci najchętniej korzystały z przejażdżek na koniach, ale też niemałą atrakcją były różne dmuchańce pokaźnych rozmiarów, a szczególnie tor przeszkód, powiedziała Dyrektor Przedszkola p. Henrietta Front-Sikora. Ponadto prowadząca festyn Zuzanna Czeszyk zachęcała do odwiedzenia salonu piękności, z którego każde dziecko wychodziło z tęczową fryzurą oraz kawiarenki serwującej smakowite rozmaitości.
Przedszkolaków odwiedził gość specjalny - Kal Ashi wprost z „Gwiezdnych Wojen”.