Ekonomiści rybnickiego "Ekonomika" górą

Adrian Minas, uczeń kl. III o profilu technik ekonomista, pokonał 2300 uczniów z całej Polski i został finalistą Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich.

 

Znacznie wykraczająca poza program nauczania teoretyczna wiedza głównie z zakresu ekonomii, finansów, handlu i marketingu, umiejętności handlowo-menedżerskie czy znajomość języka obcego i biegła obsługa programów komputerowych nie stanowią żadnego problemu dla Adriana Minasa, ucznia rybnickiego ekonomika. Nauczyciele ekonomiści podkreślają niezwykle wysoki poziom zawodów, wykraczający poza program nauczania obowiązujący w szkole. Tym bardziej gratulujemy ogromnego sukcesu!

 

Po dwóch dniach zaciętej walki w Olimpiadzie Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich, która jest kontynuacją dotychczasowego Turnieju o tej samej nazwie, zmęczony, ale zadowolony Adrian powrócił do Rybnika z tytułem finalisty tejże olimpiady, dyplomem oraz zaświadczeniem o zwolnieniu z pisemnego etapu egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe w zawodzie technik ekonomista.

 

Tekst: ZSEU

 

Adrian Minas