„CIĘŻKA PRACA SIĘ OPŁACA”

Dzięki „Ciężkiej pracy”, chwilom radości, śmiechu i wspólnej zabawy już nie raz i nie dwa, podczas spotkań naszego kółka teatralno – kabaretowego przy SP1 udaje nam się stworzyć ciekawe, śmieszne, a czasem i wzruszające skecze oraz przedstawienia.

 

 

13 września 2018 roku, niczego nie spodziewając się zostaliśmy docenieni i nagrodzeni. Zaproszono nas spotkanie z aktorami serialu „DIAGNOZA”!

 

Podczas spotkania dowiedzieliśmy się o ciekawych momentach pracy na planie, wkradających się do serialu „chochlikach”… . Przekonaliśmy się o tym, że każdy, nawet doświadczony aktor i nie tylko on, ale sztab około 100 osób musi bardzo ciężko pracować abyśmy mogli zobaczyć na ekranie to, co widzimy. Mogliśmy osobiście poznać Macieja Zakościelnego, który pomimo ogromnego zmęczenia, po wielu godzinach kręcenia sceny porwania serialowego Michała Wolskiego, miał siłę na to, żeby z nami pożartować i zrobić sobie zdjęcia oraz selfie. Męska część naszej grupy najbardziej była zafascynowana „Panami Porywaczami”, którzy faktycznie budzili respekt. Okazało się jednak, że pod dużą ilością mięśni kryją się bardzo weseli i sympatyczni panowie, którzy chętnie pozowali do zdjęć.

 

Tak więc „ROTACYJNE KÓŁKO TEATRALNO - KABARETOWE” z Szkoły Podstawowej nr 1 w Rybniku bardzo dziękuje Miastu Rybnik i Panu Dyrektorowi szkoły za umożliwienie nam miło spędzonych 2 godzin…. . Obiecujemy, że postaramy się Was nie zawieść i jeszcze kiedyś rozśmieszyć… Będziemy mniej pracować, ale dużo się bawić.

 

Pozdrawiamy z uśmiechem

 

BYLI… OBECNI….. I PRZYSZLI świetnie zapowiadający się AKTORZY ze Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 w Rybniku.

 

Tekst: SP1