Budowlańcy w Wojewódzkim Konkursie Prac Technicznych

W dniu 27.04.2016 w Państwowych Szkołach Budownictwa w Bytomiu została rozstrzygnięta XV edycja Wojewódzkiego Konkursu Prac Technicznych uczniów szkół budowlanych. Konkurs organizowany jest pod patronatem Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa oraz Śląskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa w Katowicach.

 

Praca uczniów z Zespołu Szkół Budowlanych: Dawida Bernata i Sebastiana Czyżewskiego ,,Wyznaczanie położenia ław fundamentowych” przygotowana pod kierunkiem mgr inż. Anieli Grębockiej zajęła III miejsce w kategorii budownictwo-technologia. Nagrodę publiczności uzyskała również praca w kategorii: budownictwo-projektowanie ,,Koncepcja urbanistyczno- planistyczna terenu przeznaczonego na rekreację i wypoczynek mieszkańców SM Południe w Rybniku”, którą wykonali : Natalia Ciućka, Sebastian Czyżewski, i Artur Stronk pod kierunkiem mgr inż. Anny Goczał.

 

Uczniowie uzyskali dyplomy, nagrody rzeczowe oraz słowa uznania i gratulacje od organizatorów i pozostałych uczestników konkursu.

 

Tekst: ZSB

konkurs prac technicznych