Bezpieczny Mieszkaniec w oczach dzieci – finał konkursu plastycznego

W Rybniku zakończyła się akcja „Bezpieczny Mieszkaniec” organizowana przez Górnośląską Spółkę Gazownictwa. Akcja prowadzona była wśród uczniów klas I - III wszystkich rybnickich szkół podstawowych.

 

Podczas zajęć lekcyjnych prowadzonych przez specjalnie przeszkolonych nauczycieli najmłodsi uczniowie  dowiadywali się skąd się bierze gaz, do  czego jest wykorzystywany i jak bezpiecznie z niego korzystać.

 

Była to już VI edycja akcji Górnośląskiej Spółki Gazownictwa, która tym razem odbyła się w naszym mieście.

 

18 grudnia na zakończenie akcji w Wydziale Edukacji odbył się finał konkursu plastycznego pod hasłem Bezpieczny Mieszkaniec w oczach dzieci. Na konkurs wpłynęło ponad 250 prac.

 

Laureatami konkursu zostali w grupie wiekowej klas pierwszych: Marcin Dorczyński (I miejsce), Piotr Fudali (II miejsce) i Marcin Micota (III miejsce) wszyscy to uczniowie Szkoły Podstawowej nr 34; w grupie wiekowej klas II –III Julia Perużyńska (I miejsce), Wiktoria Gabor (II miejsce)  z  Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 11 oraz Anna Myjkowska (III miejsce) z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 8.

 

Dla zwycięzców dużą niespodzianką oprócz nagród rzeczowych, był przygotowany przez przez  Górnośląską Spółkę Gazownictwa plakat z wyróżnionymi pracami.

 

1 2 34

Bezpieczny Mieszkaniec w oczach dzieci – finał konkursu plastycznego
W Rybniku zakończyła się akcja „Bezpieczny Mieszkaniec” organizowana przez Górnośląską Spółkę Gazownictwa. Akcja prowadzona była wśród uczniów klas I - III wszystkich rybnickich szkół podstawowych. Podczas zajęć lekcyjnych prowadzonych przez specjalnie przeszkolonych nauczycieli najmłodsi uczniowie  dowiadywali się skąd się bierze gaz, do  czego jest wykorzystywany i jak bezpiecznie z niego korzystać.. Była to już VI edycja akcji Górnośląskiej Spółki Gazownictwa, która tym razem odbyła się w naszym mieście.
Wczoraj, tj, 18 grudnia na zakończenie akcji w Wydziale Edukacji odbył się finał konkursu plastycznego pod hasłem Bezpieczny Mieszkaniec w oczach dzieci. Na konkurs wpłynęło ponad 250 prac. Laureatami konkursu zostali w grupie wiekowej klas pierwszych: Marcin Dorczyński (I miejsce), Piotr Fudali (II miejsce) i Marcin Micota (III miejsce) wszyscy to uczniowie Szkoły Podstawowej nr 34; w grupie wiekowej klas II –III Julia Perużyńska (I miejsce), Wiktoria Gabor (II miejsce)  z  Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 11 oraz Anna Myjkowska (III miejsce) z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 8.
Dla zwycięzców dużą niespodzianką oprócz nagród rzeczowych, był przygotowany przez przez  Górnośląską Spółkę Gazownictwa plakat z wyróżnionymi pracami.