Bal Przebierańców w SP 28

Karnawał to czas wspaniałej, radosnej zabawy. W czwartek 2 lutego w Szkole Podstawowej Nr 28 odbył się Karnawałowy Bal Przebierańców, w którym uczestniczyli uczniowie klas I - III.

 

Dzieci wystąpiły w niezwykle pomysłowych i zabawnych strojach przygotowanych przez rodziców. Na parkiecie pojawiły się księżniczki, piraci, wróżki, aniołki, rycerze i różne zwierzątka. Twarze niektórych uczniów ukryte były pod maskami, co sprawiło, że byli oni nie do poznania! Przy dźwiękach największych przebojów, wszyscy bawili się doskonale.

 

Bal prowadzony był przez doświadczonych animatorów, którzy profesjonalnie zajmują się organizacją imprez dla dzieci. Zabawę rozpoczęli klauni, zachęcając dzieci do wspólnej zabawy poprzez szereg tańców integracyjnych w kółku, w parach czy tworząc wielki pociąg. Były kolorowe światła, dym, bańki mydlane, cukierki i dyplomy dla każdego uczestnika. Dzieci wspaniale się bawiły, brały udział w wielu różnych zabawach.

 

Wspólna zabawa dostarczyła im wiele radości. W czasie przerwy dzieci udały się do swoich klas na słodki poczęstunek. Zabawa karnawałowa była niezwykle udana i zostanie na długo w naszej pamięci.

 

Kolejne karnawałowe szaleństwo dopiero za rok!

 

Tekst: Joanna Porszke (Dyrektor SP28)

 

bal przebierańców 2017

bal przebierańców 2017

bal przebierańców 2017

bal przebierańców 2017

bal przebierańców 2017