Akcja „Poprzyj Misia”

poprzyj misiaUczeń Zespołu Szkół Budowlanych Sebastian Pustelnik z II klasy Technikum wyszedł z inicjatywą bardzo fajnej i ciekawej  akcji pod nazwą „Poprzyj Misia”. Ideą akcji jest, aby każdy z nas odnalazł w sobie dziecko, które dobrze zna z czasów dzieciństwa i do którego chętnie chce powracać.

Dzieciństwo to przecież czas szczególnej wrażliwości małych ludzi, spontaniczności, eksplozji energii i nieustannej ciekawości świata… Czyż nie warto te cechy pielęgnować w sobie przez całe życie?

Akcja miała początkowo ograniczać się wyłącznie do uczniów ZSB. Kiedy jednak pomysłodawca wraz z kolegą Grzegorzem Ciepluchem spontanicznie utworzyli wydarzenie na Facebooku „Poprzyj Misia” , okazało się, że w krótkim czasie poparło go bardzo wiele osób. Dziś jest już ponad 630 chętnych do wzięcia udziału w tej niecodziennej formie happeningu! Pomysłem zainteresowało się nawet Radio 90, na antenie którego Sebastian miał okazję zareklamować swój pomysł!

Co należy zrobić, aby poprzeć akcję i wziąć udział w wydarzeniu? 12 GRUDNIA wychodząc z domu zabierz ze sobą PLUSZOWEGO MISIA – niech towarzyszy Ci w szkole, autobusie, miejscu pracy…

 

Informacja na stronie Radia 90 TUTAJ: http://www.radio90.pl/pluszowy-mis-symbol-wyjatkowej-akcji.html?wptheme=radio

LINK DO WYDARZENIA:   http://www.facebook.com/events/406211636110650/ lub www.poprzyjmisia.pl

 

Tekst: ZSB